Balangan

První zástavka s Kuty na začátku poloostrova Bukit. Dejte se cestou na na Uluwatu po cestě minete Jinbaran Bay poté se cesta bude rozdělovat na tři. Odbočte doprava kde je nápis Balagan pote jeďte cestou až na konec po cestě minete odbočku na Dreamland. Na konci cesty se dejte doleva podle nápisu Yo Yo resort a see view.( jinak vjedete na hlídané parkoviště za 5000rp).Můžete se také dát prostřední cestou kde je napis Uluwatu, , ignorujte cestu doprava kde je napis Balangan. Po několika metrech uvidíte nápis Grim Alam Pecatu(jedete dobře) minete odbočku na po levé straně na Dreamland a jste na místě.
Touto cestou ale budete muset platit za parkování.

Při odlivu můžete jít kolem skaly vlevo a skočit z ní a dopádlovat na Line up. Pří přílivu napádlovat vlevo kolem skály.

Velice dlouhy left reef point break, u nádherné romantické pláže. Nekonečně dlouhé vlny můžete vidět již se shora a vypadají docela lehké pro surfování, ale jak se dostanete a Line up take off je hodně příkrý a potřebujete být hodně rychlí k tomu aby jste překonali jednotlivé faze vlny . Jsou tu dva možné take off při obyklém swell na Pointu nebo u prostřed plaže. Pokud je swell veliký poté se vlny spojí. Nejlépe surfovat mezi odlivem a přílivem a v období sucha. Vlny jsou velice rychlé a většinou skončite v barelu. Při přílivu jsou vlny mírnější a na pláží vhodné i pro začatečníky, kteří si mohou chytat podruhé zlomenou vlnu.
Za odlivu je lepší mít surfové botičky, aby jste se nepoškrábali o korál.

Můžete se ubytovat přímo na pláží, ve slaměných chysi, kde budete mít základní pokoj postel a fen.

Rate This

No votes yet